ПРО НАС

Вітаємо в ПЕРШОМУ ПРИВАТНОМУ ПАЛАЦУ ПРАВОСУДДЯ!

ВІТАЄМО В ПЕРШОМУ ПРИВАТНОМУ ПАЛАЦУ ПРАВОСУДДЯ!

Ми кожену хвилину з клієнтом, що слугує запорукою безпечного нічного відпочинку та спокійного існування або розвитку без правових помилок.

НАША МІСІЯ – створення нового рівня Вашого життя!

  1. Корпорація була заснована в 1996 році під назвою “АТАКА” і згодом, в результаті ребрендингу перейменована в TARASENKO & PARTNERS. Проте на протязі всього часу свого існування ми все одно дотримуємось принципів “кращий захист – це АТАКА”, що дозволяє/допомагає отримати свободу у своєму житті або бізнесі.
  1. Наша команда експертів, надає класичні та особливі юридичні послуги, завдяки яким є можливість подарувати собі казку, здійснити найзаповітнішу мрію, змінити своє майбутнє і майбутнє необмеженого кола близьких людей, це стиль перетворення всесвіту. Ми здійснюємо цю можливість на високому рівні, переслідуючи інтереси наших клієнтів, в широкому колі правових питань.
  1. Всі ми і кожен з нас окремо проходили різні етапи становлення як фахівці в галузі юриспруденції, фінансів, безпеки, інформаційних технологій, комунікацій та ін. Освіта і практичний досвід більше 20 років, індивідуальна майстерність і колективний дух зробили впливовим присутність TARASENKO & PARTNERSв різних сферах права України.
  1. З моменту заснування корпорації, ми плідно розвиваємося і вдосконалюємо свій безцінний досвід та експертні знання законодавства. Завдяки цьому ми – на вістрі найпрогресивніших технологій і форм здійснення юридичної практики в Україні і за кордоном, ми – на твердому камені європейської правової культури і християнського сумління, ми – в гущі практичної юриспруденції і юридичної науки в різних галузях і напрямках правозахисної діяльності.
  1. Ми і надалі прагнемо діяти шляхом вибудовування найкращих стратегій і тактик судових механізмів остаточного забезпечення прав і законних інтересів сьогоднішніх, завтрашніх – вічних наших клієнів
  1. Внутрішнім слоганом і девізом TARASENKO & PARTNERS є заклик: «ЗМІНИМО МАЙБУТНЄ!»